Home / Aktualności / Wakacje….

Wakacje….

Drogie dzieci,  młodzieży, Szanowni Rodzice…

Jak pokazuje „magiczny” zegar (uwierzcie mi, za moich czasów też czekało się do wakacji ale nie miałam możliwości on-line sprawdzania „jak długo” 🙂 ) przeżyliśmy już 98.962% roku szkolnego, do wakacji pozostały już tylko 73 godziny (jednocześnie dowiedziałam się, że do końca roku szkolnego przez Wisłę przepłynie 85 km3 wody. Co stanowiłoby 0.392% objętości Morza Bałtyckiego 🙂 ).

Wszyscy chcecie  szybko  zacząć realizować swoje plany i marzenia związane z wakacjami. To przywilej dzieciństwa i młodości – Waszego wieku (Dzieciaki, żeby nie było dorośli to też ludzie i też odliczamy dni do urlopu :)).

Trenerzy kończą pewien etap pracy, są zadowoleni, że z Wami bezpiecznie, dobrnęli do końca tego sezonu, który to już rok jesteśmy razem?. Nawet Wasi rodzice się cieszą, bo będą widzieli Was od dziś szczęśliwych, bez stresów, nie ślęczących nad pracami domowymi, nie zaniepokojonych czekającą Was klasówką czy sprawdzianem wiedzy. A przecież Wy oprócz codzienne nauki codziennie uczestniczyliście w ciężkich treningach zarówno z łyżwiarstwa figurowego jak i z nauki i doskonalenia pływania. Oprócz treningów dla wielu z Was weekendy były pracowite ponieważ z sukcesem startowaliście w zawodach sportowych. Brawo Wy!!! Jesteście najdzielniejszymi Dzieciaki jakich znam!

Cieszę się, że wszyscy  w dobrej kondycji dobrnęliście do tego momentu.

Wiem, że dla niektórzy z Was spędzą wakacje pracowicie, aby w przyszłym sezonie osiągać najlepsze wyniki wakacje spędzicie na ciężkim trenowaniu nowych elementów, doskonaleniu programów startowych. Życzę Wam by wszystko to co zostało założone zrealizowano.

Dziękuje wszystkim Trenerom i Rodzicom za całoroczny wysiłek i poświęcenie.

Wam dzieci i  młodzieży, dziękuję za starania na każdym polu: edukacyjnym, sportowym, wychowawczym. Chcę wierzyć, że dołożyliście wszelkich starań, by Wasze zmagania zakończyły się sukcesem.

Dziś mogę tylko jeszcze raz podziękować i życzyć wszystkiego, czego oczekujecie od tych wakacji, od tego urlopu. Zapomnienia, zdystansowania się od wszystkiego i nabrania sił do nowych wyzwań.

Do zobaczenia !!!

Kasia Kędzierska

O Katarzyna Kędzierska

Zobacz także

indeks

Zajęcia basenowe – odbiór naklejek za miesiąc grudzień 2018

Witam, Informuję, że w najbliższą sobotę 1/12/2018 będzie możliwe dokonanie płatności oraz odbiór naklejek na ...

Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego "Ochota"