Home / Aktualności / RODO – informacja

RODO – informacja

Szanowni Państwo, Rodzice,

Jeśli w przeszłości skorzystaliście, aktualnie korzystacie lub zgłosiliście chęć skorzystania z zajęć UKŁF Ochota (osobiście lub jako Rodzice/Opiekunowie Prawni Małoletnich uczestników zajęć), staliśmy się więc administratorem Państwa danych osobowych.
Dziękujemy, że jesteście z nami i mamy nadzieję, że nadal będziecie korzystać z oferty Klubu.

Jak powszechnie wiadomo 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Informujemy, że jesteśmy gotowi, aby chronić Państwa dane na najwyższym poziomie, uwzględniając nowo wprowadzone przepisy. Jednocześnie chcemy poinformować o prawach, które będą Państwu przysługiwały w związku z nowymi przepisami.

Macie Państwo prawo do dostępu oraz poprawienia podanych przez siebie informacji stanowiących dane osobowe, a ponadto zgodnie z nowymi przepisami macie prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przeniesienia danych. Ponadto możecie Państwo w dowolnym momencie skorzystać z prawa do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych. Informujemy, że Państwa dane osobowe nie są przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej i w postaci umożliwiającej identyfikację określonej osoby są przechowywane nie dłużej niż jest to niezbędne do osiągnięcia celu przetwarzania z uwzględnieniem terminów wynikających z konieczności zapewnienia możliwości egzekwowania powszechnie obowiązujących praw i obowiązków dot. Prowadzenia zajęć przez Klub.

W związku z powyższym w naszej Polityce prywatności, wprowadziliśmy zmiany, które determinowane są przepisami RODO. Prosimy jednocześnie o zapoznanie się z nimi.

Polityka prywatności

Powyższa wiadomość ma charakter czysto informacyjny i ma na celu troskę o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych.

pozdrawiam
Katarzyna Kędzierska
 

 

O Katarzyna Kędzierska

Zobacz także

indeks

Zajęcia basenowe – odbiór naklejek za miesiąc grudzień 2018

Witam, Informuję, że w najbliższą sobotę 1/12/2018 będzie możliwe dokonanie płatności oraz odbiór naklejek na ...

Uczniowski Klub Łyżwiarstwa Figurowego "Ochota"